Historie turnajů na Moravě

 

MORAVA SNOOKER TOUR

2010
Neptun Club Masters - 2010 - vítěz Jiří Blažek

2011
NEPTUN CLUB MASTER - 2011- vítěz Michal Gas (24. 10. 2011 - 18. 12. 2011)
MORAVA TROPHY - 2011- vítěz Jan Vimr (15. 8. 2011 - 9. 10. 2011) - 16 hráčů
iStudio Cup - 2011- vítěz Jiří Blažek (2. 6. 2011 - 24. 7. 2011)
Brno Cup - 2011- vítěz Pavel Bartoněk (11. 4. 2011 - 22. 5. 2011)
Svět Puzzle Cup - 2011- vítěz Jakub Rendla (1. 2. 2011 - 13. 3. 2011)

2012
SVĚT PUZZLE CUP 2012 - vítěz Michal Gas (13. 4. 2011 - 3. 6. 2011)

2013
Neptun Club Masters 2013 - vítěz Jiří Blažek (14. 2. 2013 - 1. 4. 2013)

 

BRNĚNSKÁ SNOOKER LIGA

2014/2015
BRNĚNSKÁ SNOOKER LIGA 1 - vítěz Radek Luner (9 hráčů)

2015
BRNĚNSKÁ SNOOKER LIGA 2 - vítěz Jiří Blažek (12 hráčů)

2015/2016
BRNĚNSKÁ SNOOKER LIGA 3 - vítěz Richard Stroughair (12 hráčů)

2017/2018 - ZIMA
BRNĚNSKÁ SNOOKER LIGA 4 - vítěz Jiří Blažek (11 hráčů)

 

MORAVSKÁ LIGA (ČMBS)

2007-2008
T1 - vítěz Pavel Bartoněk (20 hráčů)
T2 - vítěz Zdeněk Haška (16 hráčů)
T3 - vítěz Pavel Bartoněk (19 hráčů)
T4 - vítěz Pavel Bartoněk (21 hráčů)

2008-2009
T1 - vítěz Jiří Roman (25 hráčů)
T2 - vítěz Jiří Roman (30 hráčů)
T3 - vítěz Jiří Blažek (29 hráčů)
T4 - vítěz Jiří Roman (32 hráčů)

2009-2010
T1 - vítěz Jiří Roman (30 hráčů)
T2 - vítěz Jan Vimr (28 hráčů)
T3 - vítěz Petr Moravec (32 hráčů)
T4 - vítěz Jan Vimr (27 hráčů)
T5 - Ondřej Kubálek (24 hráčů)

2010-2011
T1 - vítěz Radek Luner (21 hráčů)
T2 - vítěz Jan Vimr (20 hráčů)
T3 - vítěz Ondřej Kubálek (24 hráčů)
T4 - vítěz Jaroslav Škrabánek (16 hráčů)

2011-2012
T1 - vítěz Jakub Rendla (26 hráčů)
T2 - vítěz Michal Gas (23 hráčů)
T3 - vítěz Ondřej Kubálek (24 hráčů)
T4 - vítěz Jindřich Prchal (19 hráčů)
T5 - vítěz Michal Gas (24 hráčů)
T6 - vítěz Michal Gas (22 hráčů)

2012-2013
T1 - vítěz Jiří Blažek (14 hráčů)
T2 - vítěz Peter Ďureček (8 hráčů)
T3 - vítěz Jozef Lukáč (12 hráčů)
T4 - vítěz Peter Varga (12 hráčů)
T5 - vítěz Ondřej Kubálek (12 hráčů)
T6 - vítěz Peter Varga (12 hráčů)

2013-2014
T1 - vítěz Jaroslav Škrabánek (15 hráčů)

 

BSS ROBERTA TRUČKY:

2011
1. turnaj - vítěz Jakub Rendla (6 hráčů)
2. turnaj - vítěz Jan Vimr (6 hráčů)
3. turnaj - vítěz Jakub Rendla (7 hráčů)
4. turnaj - vítěz Jan Vimr (10 hráčů)
5. turnaj - vítěz Jakub Rendla (4 hráči)
6. turnaj - vítěz Jakub Rendla (4 hráči)
7. turnaj - vítěz Jiří Blažek (6 hráčů)
8. turnaj - vítěz Jiří Blažek (8 hráčů)
9. turnaj - vítěz Jakub Rendla (5 hráčů)
10. turnaj - vítěz Jakub Rendla (8 hráčů)
CELKOVÝ VÍTĚZ SÉRIE: Jakub Rendla

2012
1. turnaj - vítěz Jakub Rendla (9 hráčů)
2. turnaj - vítěz Jakub Rendla (5 hráčů)
3. turnaj - vítěz Jiří Blažek (9 hráčů)
4. turnaj - vítěz Michal Gas (5 hráčů)
5. turnaj - vítěz Michal Gas (6 hráčů)
6. turnaj - vítěz Pavel Bartoněk (8 hráčů)
7. turnaj - vítěz Michal Gas (8 hráčů)
8. turnaj - vítěz Michal Gas (6 hráčů)
9. turnaj - vítěz Michal Gas (8 hráčů)
10. turnaj - vítěz Jiří Blažek (9 hráčů)
CELKOVÝ VÍTĚZ SÉRIE: Michal Gas

2013
1. turnaj - vítěz Esa Oikarinen (9 hráčů)
2. turnaj - vítěz Richard Stroughair (11 hráčů)
3. turnaj - vítěz Jiří Blažek (10 hráčů)
4. turnaj - vítěz Richard Stroughair (10 hráčů)
5. turnaj - vítěz Pavel Bartoněk (11 hráčů)
6. turnaj - vítěz Richard Stroughair (9 hráčů)
7. turnaj - vítěz Richard Stroughair (7 hráčů)
8. turnaj - vítěz Robert Tručka (4 hráči)
9. turnaj - vítěz Markus Bauer (13 hráčů)
10. turnaj - vítěz Carl Walter Steiner (7 hráčů)
CELKOVÝ VÍTĚZ SÉRIE: Richard Stroughair

2014
1. turnaj - vítěz Richard Stroughair (7 hráčů)
2. turnaj - vítěz Richard Stroughair (6 hráčů)
3. turnaj - vítěz Jan Vimr (7 hráčů)
4. turnaj - vítěz Petr Brodecký (9 hráčů)
5. turnaj - vítěz Jiří Jalovecký (4 hráči)
6. turnaj - vítěz Richard Stroughair (12 hráčů)
7. turnaj - vítěz Pavel Bartoněk (10 hráčů)
8. turnaj - vítěz Radek Luner (12 hráčů)
9. turnaj - vítěz Richard Stroughair (13 hráčů)
10. turnaj - vítěz Richard Stroughair (9 hráčů)
CELKOVÝ VÍTĚZ SÉRIE: Richard Stroughair

2015
1. turnaj - vítěz Jiří Blažek (11 hráčů)
2. turnaj - vítěz Petr Brodecký (10 hráčů)
3. turnaj - vítěz Jiří Blažek (10 hráčů)
4. turnaj - vítěz Richard Stroughair (9 hráčů)
5. turnaj - vítěz Richard Stroughair (8 hráčů)
6. turnaj - vítěz Ondřej Kubálek (8 hráčů)
7. turnaj - vítěz Jiří Blažek (9 hráčů)
8. turnaj - vítěz Radek Luner (5 hráčů)
9. turnaj - vítěz Radek Luner (5 hráčů)
10. turnaj - vítěz Radek Luner (4 hráči)
11. turnaj - vítěz Richard Stroughair (6 hráčů)
CELKOVÝ VÍTĚZ SÉRIE: Jiří Blažek

 

NELIGOVÉ TURNAJE

2009
TURNAJ BARRACUDA - vítěz Jiří Blažek (8 hráčů)

2012
Arenia Snooker Cup - 19.5. - 27.5.2012 - Vítěz Fang Hai Jiang (48 hráčů)

2013
SC ROZMARÝN OPEN - vítěz Jan Vimr (12 hráčů)
ARENIA SNOOKER CUP 2013 - vítěz Esa Oikarinen (35 hráčů)

2017
1. TURNAJ SC ROZMARÝN - vítěz Daniel Milý

 

MORAVIA CUP

2011 - vítěz Cyril Perrette
2012 - vítěz Jan Vimr (16 hráčů)
2013 - vítěz Pavel Bartoněk
2014 - vítěz Jakub Klimánek
2016 - vítěz Jiří Blažek (20 hráčů)
2017 - vítěz Martin Cupal (16 hráčů)

 

 

TURNAJE DVOJIC

2011
TURNAJ DVOJIC - ROZMARÝN - 19.3.2011 - vítězové Jan Jedounek a Radek Luner
TURNAJ DVOJIC - ROZMARÝN - 30.4.2011 - vítězové Jiří Blažek a Pavel Bartoněk
1. SNOOKER SWINGERS CUP - 23.12.2011 - vítězové Michal Gas a Ondřej Kubálek

2012
2. SNOOKER SWINGERS CUP - 8.12.2012 - vítězové Jiří Blažek a Pavel Bartoněk (6dvojic = 12 hráčů)

2013
3. SNOOKER SWINGERS CUP - 20. 12. 2012 - vítězové Daniel Kohout a Tomáš Kubíček (8dvojic = 16 hráčů)

2015
Předvánoční SNOOKER SWINGERS CUP - vítězové Radek Luner + Jan Jedounek (7dvojic = 14 hráčů)

2016
BORAT CUP - zelený čtvrtek - 23.3.2016 - vítězové Filip Lačňák a Matěj Kudlík
BORAT CUP - 27.5.2016 - vítězové Jiří Blažek a Pavel Bartoněk (6dvojic = 12 hráčů)

2017
SWINGERS CUP - v klubu SC Rozmarýn - vítěz žádný nebyl protože se všichni zbourali a turnaj se nedohrál

 

 

 
top